Азійський манікюр

азиатский маникюр

Ідеальні руки азійських жінок – це вивільнення естетики у тій її формі, яка можлива за умов життя закритих мусульманських культур, або особлива генетична риса представників країн сходу? Фахівці світу краси стверджують, що це ознака раціонального догляду, і особливої культури таїнства краси. Що ж таке східний манікюр, ідеальна корекція нігтів і як досягти результату, щоб ваші руки у 40 виглядали так само, як у вашої доньки в 20?

Українська модель естетичної косметології та нейл-індустрії (що попри назву, містить складову догляду за шкірою рук, ніг) спрямована на досягнення швидких результатів, та подолання поверхневих наслідків проблем шкіри. Лікування та оздоровлення на базовому, глибинному рівні, лежить у компетенції лікарів, проте наявність комплексного підходу демонструє мала кількість установ та закладів оздоровлення та естетичної косметології, у тому числі салонів краси.

Відмінність східної моделі у тому, що підхід до зовнішнього вигляду рук означає загальний підхід до власного здоров'я і пов'язаний із рівнем добробуту, традиціями та інтелектуально-естетичною спадщиною. Секрети молодості передаються із покоління в покоління і за умов технічного (у тому числі транспортного) прогресу, їх можна використовувати повсюди.

Наприклад, метод вмивання обличчя і миття рук, що отримав кодову назву “4-2-4” і у своїй технології використовує гідрофільне масло. Чотири хвилини змащуємо ним шкіру, згодом упродовж двох хвилин спінюємо засіб для очищення і ще чотири хвилини утримуємо руки під проточною водою. Це техніка двох ступеневого очищення шкіри, особливо ефективною є напередодні парафінотерапія. Остання, до речі, у топі рейтингу салонних процедур після нарощування, корекції нігтів, педикюру та манікюру гель-лаком.

Інший засіб – це спонж конняку. За його допомогою очищують шкіру обличчя і рук. Тримаємо цей чудо-засіб у теплій воді, доки він не пом'якшиться, як губка. Що два тижня варто тішити себе комплексним доглядом. Записуйтесь на процедури, наявні у списку vanille.rv.ua: манікюр гель лаком, нарощення та корекція нгтів, дизайн нігтів, парафінотерапія, спа процедури. У салоні краси Vanille вам запропонують придбати засоби для манікюру і для догляду, або скористатись ними у салоні. Нагадуємо, що спочатку на руки наносятся засоби із легкою текстурою, а згодом більш густі. Жирні креми наносять на ніч, а результат можна зафіксувати, надягнувши рукавички до ранку.

Обов'язковим елементом догляду є захист від сонця. Східні жінки добре знають, що таке вплив прямих сонячних променів на шкіру навіть у похмурі дні. Варто наносити креми з фактором SPF навіть навесні та восени, і особливо, якщо збираєтесь у відпустку.