Як підібрати тур до Єгипту

тури до Єгипту з Києва

Туристичній оазис із ідеальним кліматом протягом цілого року сприяє різноманітному та насиченому відпочинку. Єгипет – поєднання високорозвиненої інфраструктури та доступності. Місто вражає кількістю пам’яток багатовікової культури. Привертає увагу чистими пляжами та кристальною водою Середземного та Червоного морів, якими омивається. Чудовий шанс скоротити відпускні витрати та наповнитися новими емоціями – гарячі тури в Єгипет на будь-який смак та гаманець.

Курорти Єгипту

  • Хургада – найбільший старовинний морський курорт на західному узбережжі Червоного моря. В 4 годинах їзди від міста-музею Луксор. Вдосталь цікавих екскурсій. Прибережні готелі простягаються на 40 км за міську межу. В порівнянні з іншими курортами Єгипту є найдоступнішими. Пляжі в Хургаді піщані з пологим входом до води. Відпочинок орієнтований на туриста з будь-якими вподобаннями.
  • Шарм-ель-Шейх – другий за популярністю прибережний курорт Червоного моря. Прекрасні коралові рифи розкидані вдовж усього узбережжя. Райське місце для занурень під воду. Ціни на відпочинок тут вищі від цін у Хургаді, але сервіс орієнтований на світовий рівень. На території Шарму є як ведучі готелі мереж Hilton Savoy, Sheraton, так і малобюджетні варіанти.
  • Сахл Хашиш – молодий курорт, що стрімко розвивається, з розкішними апартаментами та готелями винятково 5* та Deluxe. Обслуговуючий персонал володіє достатнім рівнем російської мови. Основні пам’ятки – море та архітектура. Сахл Хашиш віддалений на 18 км в південному напрямку від аеропорту Хургади. Одна з унікальних пам’яток – копія храму Едфу, основна частина якого вкрита водою.
  • Дахаб – маленьке курортне містечко, яке відоме широкими пляжами з дрібним золотим піском. Коралів тут немає, а вхід до води пологий. Географічне розташування містечка забезпечує м’які кліматичні умови. Часті вітри та невеликі хвилі заохочують сюди любителів віндсерфінгу. Відпочити в Дахабі можна в міських готелях та «дикуном» в гостьових будиночках. Обов’язкові до відвідування – парк Габр-іль-Бент, Кольоровий та Білий каньйони.

Як відрізняються за ціною курорти?

Шарм-ель-Шейх – курорт, який задовольняє потребу будь-якого туриста. В сучасному місті колосальна кількість об’єктів для активного відпочинку: дискотеки, ресторані, дайвінг-центри, піщані пляжі, живописні бухти. На формування цін впливає зірковість готелю та його віддаленість від берегової лінії. В лютому, щоб гарно відпочити в Шармі, достатньо 350-400$ на недільну зупинку в 3-зірковому готелі. Заклади категорії 5*будуть коштувати в межах 550-700$.

Вартість проживання в Хургаді варіюється від 300$ до 350$, що залежить від кількості відпочиваючих та зірок гостинного комплексу. Це курорт, що привертає увагу своїми пам’ятками та піщаними пляжами. Недорогий сімейний відпочинок в Єгипті – сучасний курорт Макаді Бей, путівка до якого обійдеться в 450-550$ разом з проживанням в 4* готелі.

Спокійний та культурно насичений відпочинок в Сафазі, який характеризується середньою туристичною завантаженістю. Тут є дивовижна гряда гір Red Sea Hiils. За гарячою путівкою купити тур в Сафагу можна за 400$ в готель середньої категорії на дві особи.

Ціна туру до Єгипту за сезонами

Вартість туру до Єгипту безпосередньо залежить від сезонності. Умовно туристичну активність поділяють на високу та низьку. Інтенсивне відвідування курортів починається з середини березня до перших чисел листопада. Затишшя настає з кінця листопада до самого лютого. Ціна турів відрізняється на 20-40%. Найпрактичнійший варіант для економічного відпочинку – раннє бронювання та гарячі тури.

Бюджетним місяцем є лютий у зв’язку з сильним зниженням температури повітря – до +18°С. Вода в цей час прогрівається не більш ніж на +23°С. Цінова політика турів до Єгипту на цей період така: за відпочинок в 3*готелі прийдеться віддати десь 500$, а 4*пансіонат буде коштувати на 100$ більше. Наприклад, зимові гарячі пропозиції до Хургади будуть дешевші на 20% ніж тури до Шарм-ель-Шейху.

Погода, комфортна для відпочинку на березі, встановлюється в березні-квітні. Повітря прогрівається до +30°С, а вода тепла – приблизно +25°С. У спекотне літо туристична активність незначно знижується. Черговий пік візитів до єгипетських курортів припадає на вересень-жовтень. У високий сезон проживання в 3* апартаментах удвох буде коштувати 650-700$. З додаванням кожної зірки готелю, стаття витрат збільшується на 100$.

Єгипет – одне з найдоступніших та найпопулярніших курортних напрямів. Відпочинок на африканському континенті дивовижний у будь-який сезон завдяки географічним особливостям країни. Гарячі тури та раннє бронювання – відмінна можливість удвічі зекономити на відпочинку, який планується.