Читай за рівнями: художні книги-білінгви для вивчення іноземних мов

книги білінгви українська англійська

Для того щоб читати та розуміти літературу англійською не обов'язково мати купу словників та посібників, а варто почати з цікавих книжок, спеціально розроблених для вашого рівня володіння мовою. Наш блог підготував добірку цікавих книг для кожного, хто хоче зануритись в цікавий текст та поглибити свій рівень володіння англійською.

Книжок для самонавчання представлених у нашому інтернет-магазині безліч, проте серія літератури по рівнях та зокрема «Лисичка та курочка» допоможуть почати комплексне вивчення англійської мови. Ми всі любимо та знаємо казки, а вивчати новий матеріал легше коли його супроводжують малюнки та слова, знайомі кожному з дитинства. Адаптований для початкового читання текст містить вправи, метою яких є вивчення та закріплення нового лексичного матеріалу. А невеличкий словник зручно та якісно допоможе з перекладом та запам'ятовуванням нових слів.

Художні книги для вивчення англійської мови самостійно ― це не тільки опанування корисних навичок, а і незрівнянне задоволення від читання оригінального тексту.

Якщо дитячі казочки та повісті не викликають у вас труднощів то мерщій мо до книг рівня А2. «Frankenstein» - один з перших науково-фантастичних творів, що став класикою сьогодення. Віктор Франкенштейн - допитливий і амбітний, досягає величезного успіху у вивченні природничих наук і здійснює відкриття - воскресіння матерії. У забутті, він працював над цим створінням роками, проте коли Він ожив ― нажаханий Віктор відхрестився від створіння, а за мету свого життя поставив позбутись створеного монстра. Проте чи він дійсно монстр? Чудова художня книга для вивчення англійської мови у поєднанній з класичною, довершеною мовою автора стане ідеальним варіантом для читання середньої важкості.

ТОП-10 книг для вивчення англійської мови незмінно очолює «The Picture of Dorian Gray» - майстерна історія класика британської літератури Оскара Вайльда. Якщо діалоги та розмови англійською на побутові теми не бентежать вас, переходимо до цієї книги. Захоплива історія Доріана Грея, ставшого жертвою власного бажаного безсмертя інтригує тисячі читачів по всьому світу. Унікальна гра слів та драматичні діалоги стануть не лише цікавими, а й дуже корисними для читачів, охочих поглибити свій рівень володіння англійською мовою. Жоден якісний переклад не передасть унікальну гру слів та роздумів, до якої кожен читач зможе доторкнутись, варто лише відкрити першу сторінку оригінального твору.